Dahua CS4228-24GT-240 24 Port 240 Watt Gigabit Poe Switch Yönetilebilir Poe Switch
Markalar
Ürün Kodu: Dahua CS4228-24GT-240 24 Port 240 Watt Gigabit Poe Switch
Stok Stokta var
Hızlı Gönderi Orijinal ve Garantili Ürünler Kolay Kurulum Ücretsiz Destek Güvenli Alışveriş
Ürün Açıklaması
Hızlı Gönderi-Orjinal Garantili Ürünler-Kolay Kurulum-Ücretsiz Destek Hizmeti-Güvenilir Alışveriş
CS4228-24GT-240
24 Port PoE'li 28 Port Bulut Yönetimli Masaüstü Gigabit Anahtarı
> PoE güç tüketimini ve PoE güç açma/kapama özelliğini yönetir. Akıllı PoE'yi destekler.
> Geniş bir çalışma sıcaklığı aralığı ve tamamen kapalı ve toz geçirmez tam metal kasa.
Donanım
Dahil Güç Adaptörü
Evet
Yetki Belgesi
Evet
Ethernet Bağlantı Noktası
24
Ethernet Port Hızı
10/100/1000 Mb/sn
Optik Port Hızı
1000 Mb/sn
Ethernet Portu Uplink Hızı
Optik Port Uplink Hızı
1 Gbps
Fonksiyon Yuvalarının Açıklaması
Sıfırlama Düğmesi
1
Güç Kaynağı
Dahili güç kaynağı: 100-240 VDC, 47-63 Hz, maks. 4 A
Çalışma Sıcaklığı
–10 °C ila +55 °C (+14 °F ila +131 °F)
Çalışma Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Depolama Sıcaklığı
–40 °C ila +70 °C (–40 °F ila +158 °F)
Depolama Nemi
%5–%95 (RH), yoğunlaşmayan
Güç Tüketimi
Rölantide: ≤12,5 W; Tam yükte: 265 W
Performans
Katman
Katman 2
Yönetim Türü
Akıllı Yönetilen Anahtar
MTBF
67.80 yıl
Anahtarlama Kapasitesi
56 Gbps
Paket Yönlendirme Oranı
41,66 Mp/sn
Paket Arabellek Boyutu
4 Mbit
Jumbo Çerçeve
15K Bayt
MAC Tablo Boyutu
8K
VLAN Numarası
32
İletişim Standardı
IEEE802.3; IEEE802.3u; IEEE802.3x; IEEE802.3ab; IEEE802.3z
Özellik
PoE Protokolü
IEEE802.3af; IEEE802.3at; Yüksek PoE; IEEE802.3bt
PoE Gücü
Bağlantı Noktası 1-2 ≤ 90W, Bağlantı Noktası 3-24 ≤ 30W, toplam ≤ 240W
PoE Güç Tüketimi Yönetimi
PoE Pin Ataması
1,2,4,5(V+),3,6,7,8(V-)
Uzun Mesafe PoE İletimi
Genişleyen Ağaç Protokolü
STP/RSTP
VLAN İşlevi
Port tabanlı VLAN
IEEE 802.3x Akış Kontrolü
DHCP İşlevi
DHCP İstemcisi
Ekipman Yönetimi
Web yönetimi; Uygulama yönetimi
Genel
Statik Koruma
Hava deşarjı: 8 kV; Temas deşarjı: 6 kV
Yıldırım Koruması
Ortak mod: 4 kV; Diferansiyel mod: 2 kV
Net ağırlığı
2,50 kg (5,5 lb)
Brüt ağırlık
3,15 kg (6,93 lb)
Ürün Boyutları
440 mm × 220 mm × 44 mm (17,32" × 8,66" × 1,73") (U × G × Y)
Paketleme Boyutları
540 mm × 342 mm × 90 mm (21,26" × 13,46" × 3,54") (U × G × Y)